1. Ana Sayfa
  2. Erkek

Alfa Erkek Nasıl Olunur! 20 Gerçek Alfa Özelliği

Alfa Erkek Nasıl Olunur! 20 Gerçek Alfa Özelliği
+ - 0

Arkadaşlar Alfa erkek nasıl olunur? Alfa erkek özellikleri nedir? Tarzı bir çok video izlediniz yada makale okudunuz fakat kadınları anlamak zordur bunu herkes bilir. Kadın psikoloji farklı çalıştığından sizler de bana bu 20 Alfa erkek maddelerinde belki hepsinde hak vermezsiniz ama genelde biraz da olsa bu listemi uyguladığınız zaman hak vereceksiniz bana hemen uzatmadan işte Alfa erkek nasıl olunur? Alfa erkek özellikleri nedir? İlk maddemiz ile başlayalım her şeyden önce her kadın aynı değildir biraz tanımaya çalışmalısınız bazı maddeler için önemli bir husus.

Not: Bu liste de ön yargılı olmayın! Yazdıklarımı sadece Tuz’un miktarı kadar ayarlamalısınız. Yoksa Tabi Kızlar Kaçar! Ama listeyi benimserseniz tüm kadınlar sizin.

Alfa Erkek Nasıl Olunur?

1- Kadınların dediklerini yapma!

Alfa Erkek Nasıl Olunur

Alfa erkek nasıl olunur? Bir ilişkiyi bitirecek en hızlı yol kadınların dediğini yapmaktır. Eğer söylediklerini dinleyip değişirseniz sizi bırakıp giderler. Eşinizin veya sevgilinizin istediklerini yaparsanız sizden sıkılacaklardır. Sizinle dalga geçmeye ve sizi umursamamaya başlayacaklar.

Sanki o sizin patronunuz ve siz onu mutlu etmek için her dediğini yapmak zorundasınız. Hiç bir kadın kendi düşüncelerini savunamayan bir zavallı ile sevgili olmak istemeyecektir. Bu yüzden dediklerini yapmayın.

2- İyi erkek olmaya çalışma

Alfa erkek nasıl olunur? Kadınlar size değer vermiyorlar. Yakışıklılık, para ve statünüz dışında onlar için bir anlam ifade etmiyorsunuz. Karakterinizin hiç bir önemi yok. Bu yüzden iyi davranarak onların sevgisini kazanamazsınız. Boşuna vakit kaybetmeyin.

3- Sizi kullanmalarına izin vermeyin

Çoğu erkek kadınların sadece onları kullandığının farkında değildir. Herhangi bir kadının İnstagram‘ına bakın. Resimlerinin altında yüzlerce abazan erkek salyalarını akıtarak yorumlar yapıyor.

Kadın ise hiç birine cevap vermiyor. Peki kadınlar bu kadar selfiyi neden paylaşıyor? Kadınlar ilgi çekmeye bayılırlar. Sizin onlara ilgi göstermenizi kullanıyorlar. Böylece kendi değerlerini arttırıyorlar.

4- Hiçbir kadına sahip olmaya çalışma.

giphy.gif?cid=e2a3cbde3ymbmzjt9otghgwty6frgrmdku0sa89vl3hkqhgj&rid=giphy

Alfa erkek nasıl olunur? Özellikle genç ve güzel kadınlar size ait olamazlar. Onlar topluma aittir. Siz sadece sıranız bitene kadar onlar ile beraber olabilirsiniz. Sıranızın keyfini çıkartın. Çünkü çok uzun sürmeyecek.

5- 30 yaşını geçmiş bir kadını hayatında tutma.

Kadınlar yirmili yaşlarının sonlarına doğru güzelliklerini kaybetmeye başlarlar. Duvara toslayacağını fark eden kadın ihtiyaçlarını karşılayacak bir erkek ile evlenmeyi düşünecektir. Bu tuzağa düşmeyin. Genç kadınlar ile takılın, eğlenin ve her türlü kendinizi tatmin edin.

Ama yaşlandıklarında onları arkanızda bırakmayı da bilin. Alfa bir erkek artık güzelliğini kaybetmeye başlamış bir kadını hayatında tutmaz. Bunun yerine 20li yaşlarda kadınlar ile takılmaya devam eder.

6- Kadına değil kendinize yatırım yapın.

Aldığınız tüm o pahalı hediyeler hiç bir işe yaramıyor. Eski sevgililerinizin sizi nasıl terk ettiklerini düşünün. Sizin ona yaptığınız tüm o iyi şeyleri umursamadan sizi bir ölü gibi ortada bıraktılar.

Kadına pahalı bir kolye veya yüzük alacağınıza kendinize güzel bir deri ceket almanız size daha fazla fayda sağlayacaktır. Bana inanın! Aldığınız hiçbir şeyi umursamıyorlar. Hatta büyük ihtimalle sizden nasıl kurtulacaklarının planlarını yapıyorlar.

7- Kadınların duyguları ile oynayın.

Bazen arayın. Bazen aramayın. Bazen duygusal mesajlar atın. Bazen kısa ve sıkıcı mesajlar atın. Bazen yanında olmak isteyin. Bazen görüşmek istemediğinizi söyleyin. Fakat bunları oyun oynamak için yapmayın. Burada amaç keyfinize göre takılmak olmalıdır. Kadınlar sizin düşündüğünüz gibi sizi sevmiyorlar. Artık uyanma vaktiniz geldi.

8- Hayatınızı onlar için yaşamayın.

Kendi mutluluğunuz için yaşayın. Kadınların gözünde çekici olmanızı sağlayacak en önemli şey budur. Çünkü kadınlar sizin onları yönetmenizi istiyorlar. Ancak kadını hayatının merkezine koymayan birisi bir kadını yönetebilir.

9- Kadınlara yalakalık yapmayın.

Güzel sözler söylemeniz ve her hafta çiçekler alarak onları mutlu etmeye çalışmanız; kadınların sizden soğumasına neden oluyor. Kadınlar psikolojik olarak bu zayıf erkek davranışlarından iğrenirler. Ancak bu çiçekler elde edemedikleri bir alfa erkek tarafından gelirse işler değişecektir.

Şu anda sevgili olduğum kadınlardan birisine tek bir gül bile alsam sevinçten çıldırır. Kadınlar onlara çiçek alınmasını sevdiklerini söylerler. Ama bu sadece alfa bir erkekten geldiği sürece doğrudur. Ofiste yan masasında oturan şişko adamdan çiçek almak istemiyorlar. Onlara asılan patronlarından da çiçek almak istemiyorlar.

10- Her an terk edilebileceğinizi düşünün.

giphy.gif?cid=e2a3cbdepiq922q568d5e88w15meoueb84efgdzt8wa0n41p&rid=giphy

Ne kadar Alfa olduğunuzu düşünseniz de; Banka hesabında 10 milyon dolar olan birisi gelip kolayca sevdiğiniz kadını elinizden alabilir. Bu kadınların doğasında vardır. Durduk yere terk edildiğinizde boşuna şaşırmayın. Bu dünyanın sonu değil. Sizden daha yakışıklı, daha zengin veya statüsü daha yüksek birine gitti. Sadece onun adına mutlu olun.

11- Kadınlara Saygı duyma.

Kadınlar sadece kendilerine saygı duymayan erkeklere saygı duyarlar. Çünkü kadınlar sırf onlarla birlikte olmak için saygılı davrandığınızı düşünürler. Onlara saygısızca davranarak sizi cinsel olarak arzulamalarını sağlayabilirsiniz. Bunun için onlara karşı gelmeli ve düşüncelerinizi sonuna kadar savunabilmelisiniz. V…..sı olduğu için bir kadına saygı göstermek zorunda değilsiniz. İlk önce saygıyı hak etmeleri gerekiyor.

12- Onu mutlu etmeye çalışma

Kadınları hiçbir zaman mutlu edemezsiniz. Boşuna çabalamayın. Ancak sizin keyif aldığınızı görerek mutlu olabilir. Örneğin kadını yatakta tatmin etmeye çalışırsanız sıkılacaktır ve boşalma problemleri yaşayacaktır. Fakat sizin keyif aldığınızı görürse kendini tutamayıp defalarca boşalabilir. Bu kıyağımı unutmayın.

13- Gerçek bir erkek ol.

Feminen hareketler yapıp kadınları gülümsetmeye çalışmayın. Mümkün ise; odun gibi durun. Bırakın kadın sizi eğlendirmeye çalışsın. Aksi takdirde sizi kız arkadaşı gibi görmeye başlayacaktır.

14- Kavga ederken veya tartışırken geri adım atmayın

Mümkün olduğu kadar sert ve kırıcı davranmalısınız. Böylece kadının davranışlarından size daha fazla saygı duymaya başladığını hissedeceksiniz. Çünkü gerçek bir erkek olduğunuzu ona gösteriyorsunuz. Size itaat etmek zorundalar. Günümüzde çoğu erkek tartışmalarda kadınları kırmamaya çalışıyor.

Bir duruşunuz, standartlarınız ve onurunuz olsun.

15- Aldatırken yakalanmaktan korkmayın

Çoğu kadın sadık bir beta yerine aldatan bir alfa ile sevgili olmayı tercih edecektir.

16- Tahmin edilemez olun.

Örneğin, bir kadın kıyafetim nasıl diye sorduğunda aslında ona çok güzel olduğunu söylemenizi bekliyor. Bunun yerine hiç yakışmadığını başka bir şey giymesi gerektiğini söyleyin.

Kadınlar sizden takdir görmek isterler. Ama onların istediklerini yaparsanız da sizi terk ederler. Bu yüzden onları sevmediğinizi söylerseniz sizin sevginizi kazanabilmek için sonsuza kadar peşinizden koşturacaklardır.

17- Onu kızdırın.

Kadını kışkırtacak şeyler söyleyin. Örneğin saati bile sorduğunda direk cevap vermeyin. Bunun yerine “Sen kaç olmasını isterdin?” diye karşılık verebilirsiniz. Ya da “Saati söylersem karşılığında bana ne vereceksin?” gibi kışkırtıcı şeyler söyleyebilirsiniz. Unutmayın kadınlar p.. erkekleri severler.

Onları sinir edecek derecede rahat olmalısınız.

18- İstediğinizi almadan hiçbir şey vermeyin.

Onunla anlaşma yapın. İstediğimi yaparsan karşılığında bunu yaparım. Kısacası “İtaat et. Rahat et.” diyoruz. Dışarıda kadınların her istediğini yapan erkekleri gördüğümde onlar için çok üzülüyorum. Çünkü sevdikleri kadınlar onları benim gibi kadınların istediğini vermeyen erkekler ile aldatıyorlar.

19- Alfa olmak kişiliğiniz olsun.

Kadınlar bir alfa erkek ile sevgili olduklarında o erkeği beta yapmaya çalışırlar. Genellikle de başarılı olurlar. Sadece kadını tavlamak için alfa rolü oynamayın. Yaşam tarzınız Alfa olmak üzerine kurulu olsun. Bulunduğunuz her ortamda lider siz olun. Cesaretiniz olsun. Bencil olun. Dünya sizin etrafınızda dönsün. Böylece sadece kadınlar konusunda değil, her alanda başarılı olacaksınız.

20- Kadını görmezden gelin.

Onunla ilgilenmeyin. Sanki yanınızda yokmuş gibi davranın. Gözlerine bakmayın. Dikkatiniz başka yerlerde olsun. Cep telefonunuz ile ilgilenin. Size gösterdiği ilgiye inanamayacaksınız. Hayatımda hiçbir kadını tavlamak için çaba harcamadım. Sadece onları görmezden geldim. Bu sayede çok güzel kadınlarla beraber oldum.

Unutmayın! Ne kadar az değer verirseniz; o kadar çok değerli olursunuz. Bir sonraki listemiz de görüşünceye kadar HOŞÇA KALIN.

Yorum Yap