1. Ana Sayfa
  2. Erkek

Kadınları Etkilemek İçin 15 Psikolojik Manipülasyon

Kadınları Etkilemek İçin 15 Psikolojik Manipülasyon
+ - 1

Kadınları etkilemek için psikolojik manipülasyon listesi hazırladım arkadaşlar bu liste sayesinde kadınızı yada sevgilinizi çok etkilemiş olacaksınız. Sevgilinizi etkilemek için lafı fazla uzatmadan listeme başlıyorum. İşte kadınları etkilemek için benim de yaptığım 15 sırrım.

Kadınları Etkilemek İçin 15 Gerçek Manipülasyon

1- Onu etkilemeye çalışmayın.

Kadınlar sadece kendileri ile eşit veya daha üstün olan erkeklerden etkilenirler. Onu etkilemeye çalıştığınızda aslında onunla sevgili olmak için yeterli olmadığınızı gösteriyorsunuz. Kadının istediklerini yaparak iyi bir erkek olmaya çalışmayın.

Düşünce yapınız şöyle olmalı: “O sizi etkilemek zorunda, çünkü siz ondan daha üstünsünüz.”

2- Size saygı göstermesini sağlayın.

Eğer sizinle konuşurken aynı zamanda telefonu ile ilgileniyorsa bundan rahatsız olduğunuzu ona söyleyin. Kadınlar sizin sınırlarınızı zorlayarak sizi test edeceklerdir. Çünkü güçlü bir erkek olduğunuzu görmek istiyorlar.

Sizden zayıf bir kadının karşısında bile güçlü duramıyorsanız günün birinde bir erkek yanınızdaki kadına laf attığında onu nasıl koruyacaksınız? Bir kadın sizin sınırlarınızı zorladığında sessiz kalmayarak gerekli cevabı vermelisiniz. Yoksa onun saygısını tamamen kaybedersiniz. Böylece sizden sıkılana kadar sizi kullanacak ve sonunda terk edecektir.

3- Kadınlara yaklaşmaktan korkmayın.

Kadınlar cesur erkekleri severler. Bu yüzden polis veya asker üniformalı erkekler onlara çok çekici gelir. Tanımadığınız bir kadına yaklaşırken aklınızda hep şu soru olsun: “En kötü ne olabilir?” En iyi ihtimalle kızın telefon numarasını alıp mutlu bir şekilde ayrılırsınız. Ya da sizi reddeder ve tecrübe kazanırsınız.

4- Kadının ihtiyaçlarını anlayın

Kadınlarla duygusal bir bağ kurarken hep aynı senaryoyu takip edemezsiniz. Çünkü her kadının farklı ihtiyaçları vardır. Kadının bu ihtiyaçlarını da sözlerinden değil davranışlarından anlamanız gerekmektedir. Kadınları anlamak ve motive etmek için kelimeler olmadan da iletişim kurabilmelisiniz.

Onu tanıyın, güven sağlayın ve ihtiyaçlarını anlayın. Böylece arzularını tatmin etmek için size gelecektir. Unutmayın! kadınlar ihtiyaçlarını anlayabilen erkeklerle sohbet etmeye bayılırlar.

5- Konuşurken yaratıcı ve özgün olun

Ne yazık ki, erkeklerin çoğu, kadınlarının kalbini kazanmak için aşk alıntılarının veya sevimsiz tavlama sözlerinin kullanılabileceğine inanıyorlar. Fakat bunlar genellikle kadınlarda işe yaramaz. Çünkü kadınlar konuşurken yaratıcı ve özgün olan erkekleri tercih ederler. Kadınınızı baştan çıkarmak için sihirli sözlerin işe yaramadığını gerçekten öğrenmeniz gerekiyor.

6- Sesinizin tonu yumuşak ve kalın olmalı

Karizmatik bir ses tonu gerçek bir erkeği tamamlayan öğedir. Kadın sesinizi duyduğu anda beyninden ayak uçlarına kadar uyuşur, bir an için dengesini yitirir, toparlanıncaya kadar zaten size aşık olmuştur. Sesinizin tonunu doğru kullanarak sohbete gizemli bir hava katabilirsiniz.

Yumuşak ve alçak bir ses, onu etkilemenizi çok daha kolay bir hale getirecektir. Örneğin pilotlar yolculara güven vermek için ses eğitimi alırlar. Adamlar yolcu ürkmesin diye güven verici bir ses tonu ile konuşurlar. Siz de aynı yöntemi uygulayarak eski sevgililerinizin sizi asla unutamamasını sağlayabilirsiniz.

7- Ona mümkün olduğu kadar yakın durun

Yakınlaşmak onu odadaki tek kadınmış gibi hissettirecektir. Çoğu erkek utangaç bir şekilde kadınlardan uzak durmaya çalışır. Bu aynı zamanda özgüvensizlik belirtisidir. Çaresiz bir erkek gibi gözükmeyin.

Onu kendinize çekin ve birkaç saniye hiçbir şey söylemeden gözlerinin içine bakın.

Tutkulu bir şekilde ona bakabilmeniz atmosferi daha da duygusal bir hale getirir. Böylece kadın karnındaki kelebekleri hissedecektir.

8- Onu öperken yüzünden kavrayın.

Özellikle ilk öpüşme çok önemlidir. Ona korkak bir öpücük vermek istemezsiniz. Ellerinizi kullanmanız maço bir erkek olduğunuz izlenimi verecektir. Başka kadınlar tarafından istenilen bir erkekmiş gibi onu öpmelisiniz. Böylece karşınızdaki kadının eridiğini görebilirsiniz. Size sahip olduğu için kendisini şanslı hissedecektir.

9- Bencil gözükmeyin.

Onunla beraber bir şeyler yerken ilk onu beslemelisiniz. Örneğin pizza yediğinizi düşünelim. İlk dilimi alıp hemen mideye indirmemelisiniz. Bunun yerine ona uzatın ve ellerinizle yedirin.

Size çok saçma gelebilir ama kadınlar bu tarz şeylere önem verirler. Sizin hep onunla ilgilenip ona sahip çıkacağınızı düşüneceklerdir. Bana güvenin. Kadınları bu basit numaralarla kolayca kandırabilirsiniz.

10- Yürürken ellerinden sıkıca tutun.

Bu şekilde onun yanınızda olmasından gurur duyduğunuzu göstereceksiniz. Elinden tutup yönlendirerek ona liderlik edin. Korumacı bir yaklaşım kadınları her zaman etkileyecektir.

11- Alaycı davranın

Fakat bunu kadını aşağıya çekmek için yapmayın. Amacınız onu kötü hissettirmek olmamalıdır. Yakın bir arkadaşlarınızla şakalaşıyormuş gibi davranmalısınız. Böylece sizin yanınızda daha rahat hissetmesini sağlayabilirsiniz. Örneğin kadın sakarlıklar yapıyorsa “Senin yaşlılığın da hiç çekilmez” gibi alaycı konuşabilirsiniz.

12- Onu suçlayın

Normalde erkeğin kadını tavlaması gerektiği düşünülür. Ama bu sizi zayıf göstereceği için farklı bir yol izlemeniz gerekiyor. Kadını sizi tavlamaya çalışmakla suçlamalısınız.

Örneğin: “Bana böyle bakmaya devam edersen senden etkilenmeye başlayabilirim. Yapma lütfen.” Diyerek sanki siz onu istemiyorsunuz ama o sizi kışkırtıyormuş gibi konuşabilirsiniz.

13- Duygularıyla oynayın

Ona çok romantik şeyler söyleyip sonrasında şaka yapmıştım diyebilirsiniz. Örneğin onunla evlenmek istediğinizi söyleyip gelecekle ilgili planlarınızdan bahsediyorsunuz. Sonrasında ise: sanki bu sözleri söyleyen kişi siz değilmişsiniz gibi davranıyorsunuz.

Mesela bir anda konuyu değiştirip dünkü iş toplantınızdan bahsetmeye başlıyorsunuz. Kadın daha sizin söylediklerinize karşılık veremeden lafı ağzına tıkmış olacaksınız. Böylece kadının kafası karışacak ve size daha çok bağlanacaktır.

14- Konuşmalarınızı önceden planlamayın.

giphy.gif?cid=e2a3cbdeimr4ui1zz85wehcecc8s2tpwareb9dca4jv03dvc&rid=giphy

Kadınlar sizin ne söylediğinizle ilgilenmezler. Bunun yerine nasıl söylediğinize odaklanacaklardır. Duruşunuz, ses tonunuz, özgüvenli olmanız ve en önemlisi ortaya koyduğunuz karakteriniz kadınların ilgisini çekecektir. Dünyanın en saçma cümlesini söyleseniz bile eğer bunu etkileyici bir şekilde yaparsınız kadının ayaklarını yerden kesebilirsiniz.

Bu yüzden kadınlarla konuşurken yanlış bir şey söyler miyim diye düşünmenize gerek yoktur. Sadece beden dilinize ve ses tonunuza dikkat etmelisiniz. Çünkü kadınlar için sözleriniz yalan olabilir ama davranışlarınız her zaman gerçeği yansıtacaktır. Not: Aranızda ilişkiler konusunda hassas olanlar varsa listeyi okumayı bırakabilirler. Çünkü son madde biraz rahatsız edici olabilir.

15- Kadınları bir bütün olarak sevin.

Kadınlar güzel yaratılmış varlıklardır. Fakat aralarından biriyle sevgilisiniz diye diğer kadınları sevmeyi bırakmanız mantıklı olmayacaktır. Bu düşünce yapısı çok önemlidir.

Çünkü bir kadını severseniz; onun yanında heyecanlanırsınız. Heyecanlanırsanız; onu mutlu edebilecek kadar erkek olamazsınız.

Yeterince erkek olamazsanız ya başladığınız işi erken bitirirsiniz ya da o işe hiç başlayamazsınız bile. Sonrada seni çok sevdiğim için kıyamıyorum. Bu yüzden olmuyor diye bahaneler uydurursunuz. Burada kadına değer vermeyin demiyorum.

Tabi ki de onu çok sevdiğinizi söyleyin. “Aşkım, bir tanem, canım” deyin. Fakat tek bir kadına bağlanıp diğer kadınlardan da vaz geçmeyin. Böylece sevgilinizi kaybetme riskini minimum a indirmiş olacaksınız. Çünkü onun yanında heyecanlanarak zavallı bir erkek gibi gözükmeyeceksiniz.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.