1. Ana Sayfa
  2. Erkek

Aldatan Kadın Nasıl Davranır? 7 İşaret

Aldatan Kadın Nasıl Davranır? 7 İşaret
+ - 0

Aldatan kadın nasıl davranır? Kadınların aldattığını nasıl anlarım gibi sorularınıza yanıt vermeye çalışacağım arkadaşlar çok fazla uzatmadan sevgilimin aldattığını nasıl anlarım. İlk aşamada bu konunun çok zor ve hassas bir konu olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Birazdan yazacaklarım bir kadının seni aldattığına dair belirtiler olabilir. Fakat olmak zorun da değildir.

Bu işaretlerin çoğu ilişkiler de bazı şeylerin düzgün gitmediğini onun sana karşı ilgisinin ve sevgisinin azaldığını gösteren belirtilerdir. Bunlar partnerinin seni aldatmayı düşünmesine veya seni aldatmasına neden olmuş olabilir. Yani bu belirtilerin birini veya bir kaçını Sevgilin de veya eşinde gözlemlersen onunla konuşup bazı şeyleri açığa çıkartmanın zamanı gelmiş demektir. Fakat bu belirtiler hiçbir zaman partnerinin seni aldattığını gösteren kesin işaretler değildir. Bu çok önemli bunu da muhakkak bilmelisin.

Aldatan Kadın Nasıl Davranır?

Aldatan Kadın Nasıl Davranır

Aldatan sevgilinden yada eşinden intikam almak istersen bu listemizi de mutlaka okumalısın.

Sürekli senin nerede olduğunu bilmek ister.

Aldatan kadın nasıl davranır? Bunun 3 sebebi olabilir. Ya sen çok çapkınsındır önceden yakalanmışsındır yada sevgilin çok kıskançtır seni kontrol etmek ister. 3’üncü olma sebebi ise seni aldatıyor olmasıdır. Genel de çok az erkek bunu düşünür fakat aslında akıllıca bir taktiktir. Seni sürekli arayarak ve mesaj atarak nerede olduğunu ve planlarını bilmek ister.

Böylelikle seninle karşılaşma olasılığını minimuma indirmeye çalışır. Bir kadın seni aldatıyorsa tabi ki sana yakalanmak istemez ve bunu sağlamanın en kolay yolu senin nerede olduğunu bilmektir. Eğer çapkın değilsin veya sevgilin çok kıskanç değilse ve birden bu tür bir davranış sergilemeye başlarsa bu olasılığı da göz önüne almalısın.

Telefonla olan ilişkisi garipleşir.

Aldatan kadın nasıl davranır? Bu iki türlü olabilir telefonunu pek ortaya çıkarmaz hatta eve geldiğin de saklı bir yere koyar ona gizlice baktığını görebilirsin, senin önün de telefon ile meşgul olmaz yani anlayacağın telefon ile ilişkisi garipleşir. Yada telefonunu sürekli yanından ayırmaz onunla senden daha çok ilgilenir ve de telefonu konusunda aşırı hassastır.

Ona bunu söylediğin de yada ona bununla ilgili sorular sorduğun da hemen savunmaya geçer. Telefonuna bakmak istediğin de hemen sinirlenir ve onu sana göstermek istemez. Düşünsene bir erkek olarak böyle bir şey sana olsa ve senin saklayacağın bir şey olmasa sen ne yapardın tabi ki ona telefonuna bakması için verirdin ki kadınlar biz erkeklerden çok daha rahat ve açıktır.

Anlayacağın sevgilin eğer sana bunu yapıyor ise ya senden bir şey saklıyordur ki bu kötü bir şey olduğu kadar iyi bir sürpriz de olabilir yada seni aldatıyordur.

Neden yokken aşırı meşgul olmaya başlar.

Aldatan kadın nasıl davranır? Üniversite de veya işte yani dışarı da çok zaman geçirmeye başlar. Sürekli ders çalışması mesai yapması gerekir yada ilginç iş seyahatlere çıkmaya başlar. Ayrıca arkadaş buluşmaları çoğalır ve bu yüzden seni ihmal etmeye başlar. Bu da sana karşı sevgisinin azaldığını gösterir. Tabi ki seni eskisi kadar sevmeyen bir kadının seni aldatma olasılığı da yükselir.

Nedense görüşmediği insanlar ile görüşmeye başlar birden sosyal çevresi gelişmeye başlar hiç duymadığın isimleri duyarsın böylelikle kaçamağına bir zemin bir bahane hazırlıyor olabilir.

Birden görünüşü değişir.

Önceden görünüşüne bu kadar değer vermediği halde şimdi birden sık sık yeni giyecekler almaya başlar, saçlarını düzenli yaptırır, makyaj yapma olayı fazlalaşır, yeni parfümler dener ve spor salonuna gider yani kısacası kendini yeni birine beğendirmeye çalışır bir görüntü sergilemeye başlar.

Spora gitme olayı başka biriyle görüşmek için bir bahane de olabilir. Tüm bu birden olan değişiklikler şüphelidir ancak bu ani değişikliklere sebep olacak örneğin işini değiştirmek gibi bir şey olmuş ise bu değişim garip bir şey değildir.

Tabi ki bir kadın kendi hayatın da böyle değişiklikler yapmak için bir karar almış olabilir. Fakat genel de kadınlar böyle bir değişim geçirmeden önce bunu partnerleri ile konuşurlar bu yüzden böyle değişikliklerin bir anda farkına varırsan detaylara oldukça dikkatli bakmalısın. Fakat bir şeyi unutma bu işaretler kötü bir şeyi gösterebileceği gibi iyi bir şeye de delalet olabilir.

Gelecek hakkında plan yapmak istemez.

Kadınların erkeklere nazaran en belirgin özelliklerinden biri eşlerinden veya sevgilileri ile planlar yapmak istemeleridir. Kadınlar kısa veya uzun vadeli planlar yapmayı severler. Eğer onun seninle plan yapmaktan kaçtığının farkına varırsan bu hiç de iyi bir işaret değildir.

Bunun sebeplerinden biri seninle geleceği olmadığı düşüncesi olabilir yada hayatın da başka bir erkek olabilir. Dediğim gibi kadınlar plan yapmak konusun da oldukça istekli ve çalışkandır. Bundan vazgeçmesi ve senin önerilerinden kaçması ve sana karşı sevgisi çok azaldığını veya seni aldattığını gösterebilir.

Duygusal ve fiziksel olarak senden uzaklaşır.

Burada tabi ki aldatma söz konusu olabildiği gibi buna aranızda ki problemler de neden olmuş olabilir. Duygusal uzaklaşma ilgisizlik ve agresifszilik durumları cinsel uzaklaşmadan daha önemlidir. Çünkü zamanla cinsel yakınlık çok azalabilir fakat bu bir anda hiç isteksizlik anında ortaya çıkıyor ise tabi bunu da değerlendirmek gerekir.

Onun dışında fiziksel bir soğukluk olsa da kadınlar duygusal olarak beraber oldukları erkeğe yakınlık göstermeye dikkat ederler. Eğer duygusal uzaklığın yanın da ilgisizlik ve agresifsizlik de varsa burada da aldatma söz konusu olabilir.

Yalan söylemeye başlar.

Eğer bir kadın beraber olduğu bir erkeğe yalan söyleme gereği buluyorsa muhakkak sakladığı veya yolunda gitmeyen şeyler vardır. Aldatan kadınlar genel de çok yalan söylerler. Eğer onun sık sık yalan söylediği hissine kapılıyorsan ve yalanlarını yakaladıysan ya seni aldatmayı planlıyordur yada çoktan aldatmaya başlamıştır.

Yada 2 ay önce aldığı çantayı yeni aldım diyorsa bunun aldatma ile alakası yoktur. Ama bir ilişki de bir taraf yalan söyleme ihtiyacı buluyorsa o ilişki de mutlaka doğru gitmeyen şeyler vardır ve bu sevginin bitmesine ve belki de aldatmaya kadar gidebilir.

Yorum Yap