1. Ana Sayfa
  2. Erkek

Sevmeyen Kadın Nasıl Davranır? 6 Davranış

Sevmeyen Kadın Nasıl Davranır? 6 Davranış
+ - 2

Başlığımız da olduğu gibi sevmeyen kadın nasıl davranır? hemen açıklıyorum. Bir sevgiyi ve sevgiliyi unutmak kolay değildir. Fakat sevmeden sevilmek de kimseye yakışmaz çoğunlukla sevgi gözümüzü kör eder ve bazı şeyler görmemizi engeller ya da her şey bir gün değişeceğini kendimize inandırarak yaşayıp dururuz ve mutlu olamayız.

Eğer birazdan yazacağım belirtilerin farkına varırsan belki de o sevgi ve sevgili hakkında oldukça iyi düşünmelisiniz. Sana bu konuda biraz yardımım olsun diye sevmeyen kadın nasıl davranır? Listesini hazırladım.

Sevmeyen kadın nasıl davranır?

Sevmeyen kadın nasıl davranır

Sana Destek Vermez

Sevmeyen Kadın Nasıl Davranır? Eğer bir kadın seni seviyorsa sana destek olur. Kötü bir dönem yaşıyorsan bunu atlatmak için yanında olur. Seni motive eder planlarını destekler hatta onların gerçekleşmesi için elinden geleni yapar yani sana bir hayat arkadaşı olarak senin mutluluğun için elinden gelen her yardımı yapmakta kaçınmaz.

Ayrıca bu desteğin seni mutlu edeceğini gayet iyi bilir. Fakat bu anlattıklarımı tam tersine artık böyle şeyleri ne vermiyorsa ve yani seni desteklemek için hiçbir çaba göstermiyorsa bu onun artık senin ne düşündüğünde ilgilenmediğini ve senin mutluluğun ona bir şey ifade etmediğini gösteriyor ki böyle bir kadınla beraber olmaktan kaçınmalısınız. Sana seni sevdiğini söylese de ona inanma. Seni gerçekten seven bir kadın böyle davranmaz.

Her Şeyde Seni Suçlar

Birden her şey değişir yaptığın hiçbir şeyi beğenmez her şeyin suçlusu sen olursun. Ona ne kadar iyi davransan da kıymetini bilmez ve hatta kendi hatalarının suçunu sana atar. Bir kadın seni kendinden ve hayatından bıktırıyorsa yakında gelecek ayrılığa hazır olmalısınız.

Bence sen ondan önce davranmalısın onu sevsen bile onun seni sevmediğini kabullenip doğru olanı yapmalısın. Aksi takdirde bir süre sonra kendini sevmekten de vazgeçebilirsin.

Seninle İlgili Hiç Bir şeyi Umursamaz

Bu onun seni artık sevmediğini gösteren önemli bir işarettir. Seni seven kadın seninle konuşur ne yaptığını ve ne yapacağını umursar ve bilmek ister. Eğer bir kadın ne yaptığını duymak istemeyip umursamıyorsa bir şey anlattığında sıkılmaya başlıyorsa artık seninle ilgilenmiyor seni eskisi gibi sevmiyor demektir.

Ayrıca artık sana karşı bir sevgi beslemiyorsa kendisiyle ilgili fazla bir şey de anlatmaz. İstediğini istediği gibi yapar senin fikrini bile sormaz. Çünkü senin ne düşündüğün pek de umurunda olmaz.

Sana Karşı Kaba Olmaya Başlar

İnsan sevdiği kişiye sevgiyle yaklaşır kötü şeyler söylemez ve yapmaz. Tabii k öfkelendiğimiz ve yanlış davrandığımız zamanlar olur ama bunu fark eder pişman oluruz ve sevdiğimiz insanın gönlünü almaya biliriz. Eğer kız arkadaşın seninle kaba ve saygısızca konuşuyorsa birden onun sevgisinden hiçbir şey hissedemiyorsan bu onun seni artık sevmediğine açık bir delalettir.

Bazen şu cümleyi duyarız” bakma onu öyle davrandığına aslında beni seviyor” bir kadın seni seviyorsa sana saygı ve sevgiyle davranır gerisi palavra böyle bir kadınla beraber olmalısın. Her seven insan sevgi ve saygıyı hak eder kendini ucuza satmamalısın.

Senin İçin Zamanı Olmaz

Zamanınızı beraber geçirmekten mutlu olduğun zamanlar geri de kalır. Artık seninle olmak yerine arkadaşlarıyla zaman geçirmeyi tercih eder beraber bir yere gitmek istedin mi muhakkak bir bahane bulur seninle mümkün olduğu kadar az zaman geçirir aile ziyaretleri için zamanı olmaz ve işini birden çok sevmeye başlar.

Yani anlayacağın seninle olmamak için elinden geleni yapar bunlar onun sana karşı sevgisinin çok azaldığını ve yakında seni terk edeceği anlamına gelebilir. Eğer seninle beraberken aklı başka yerde ise hatta işin içinde başkası da olabilir. Onunla sıkı bir görüşme yapmanın ve bazı şeyleri ona açıkça sormanın zamanı gelmiş demektir.

Planlarına Seni Dahil Etmez

Eğer birden planlarını sensiz yapıyorsa seni planlarına dahil etmiyorsa seni hayatının dışında bırakmak istiyordur. Seni seven bir kadın bunu yapmaz. Bunun anlamı seninle daha uzun süre beraber olmayı düşünmüyor demektir. Buda sana karşı sevgisinin artık kalmadığının açık bir kanıtıdır.

Böyle şeylere izin vermemelisin. Tabii ki bir ilişkide her iki tarafında kendine ayıracağı ve kendi arkadaşlarıyla beraber olacağı zamanı olmalıdır fakat planlar söz konusu oldu mu bunları seninle konuşmalı ve ilerde yaşayacağı hayatına mutlaka senin de dahil etmelidir.

Evet bunlar bir kadının sana karşı sevgisinin bittiğini veya çok azaldığını gösteren önemli belirtilerdir. Fakat her insan farklıdır ve farklı değerlendirilmelidir çok ve az her insana göre değişir ama eğer bu sinyallerin farkına varırsan bunları değerlendirip ya onunla konuşup bazı şeyleri ona açıkça söylemelisin ya da kendine başka bir sevgili aramalısın bu işte kolay olmasa bile.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.