1. Ana Sayfa
  2. Erkek

Beni Özlemesi İçin Ne Yapmalıyım 6 Kesin Tavsiye

Beni Özlemesi İçin Ne Yapmalıyım 6 Kesin Tavsiye
+ - 0

İlişki yaşayan aşk acısı çeken kişilere bir süper güç seçme şansı tanınsa seçilecek tek süper güç, sevdiği kişinin özlemesini sağlamak olurdu eminim ki. Bugün size süper bir güç vadetmiyorum ama uygulayacağınız birkaç beni özlemesi için ne yapmalıyım gibi sorularınıza 6 madde ile bunu sağlama imkanı sunuyorum.

Tekbir cinse indirgemeyeceğim bugün anlatacaklarımı bir erkeğin seni özlemesi nasıl sağlarsın ya da bir kadının seni özlemesi nasıl sağlarsın deyineceğim, genel olarak anlatacağım sevdiğin ilgi duyduğu kişinin seni özlemesi nasıl sağlarsın ondan bahsedeceğim. Kesin sağlar mısın? Bu bir süper güç değil öncelikle öyle yüzde yüz sonuçlanacak bir formülü yok.

beni özlemesi için ne yapmalıyım

Ama benim yazılarım da çok sık gördüğünüz bir durum var yaptıklarımızdan sona Tüh keşke bunu yapmasaydım, rezil oldum, çok emek harcadım, çok para harcadım ama karşılığını bir türlü alamadım deme ihtimaliniz yok. Her zaman aynaya baktığınızda ya da üzerinden yıllar geçtikten sonra ne kadar da güçlü durmuşum diyeceğiniz bir halde bulacaksınız kendinizi.

Bakın işte bunun garantisini veriyorum, gelin başlayalım neler yapmanız gerektiğinden madde madde en anlaşılabilir en uygulanabilir şekilde. Uygulayacağız hiçbir şey anlatmayacağım size o yüzden içiniz rahat olsun önce şundan başlayalım seni özlemesini sağlayacağız ama nedir bu özlem.

Özlem’in kelime anlamı bir kimseyi yada bir şeyi bir daha görme ona kavuşma isteği ve duygusu olarak adlandırılıyor ruh bilim terimi yüksek ulaşılmaz bir şeye karşı istek olarak tanımlıyor. Bizim şifremiz bu kavramı oluşturan kelimelerden oluşacak bir daha görme, kavuşma isteği, ulaşılmaz bir şeye istek. Bunlara yoğunlaşacağız bu doğrultuda hareketle.

Cepte Gözükmekten Kurtul

Cepte gözükmekten nasıl kurtulursun adlı bir makale yayınlamıştım bundan birkaç gün öncesinde orada uzun uzun anlattım okumadıysanız linkini bırakıyorum ama yine de oraya gitmeden bir özet geçelim okumayanlar için.

Yedek oyuncu misali sadece onun istediği zamanlarda sana ulaşılabilecek durumdan çıkmam gerekiyor. Hazırda onu bekleyen biri olmaman gerekiyor. Sana bir adım atıyorsa karşılığında on adımla ona koşmaman gerekiyor. Bizim şifremiz neydi bir daha görme isteği uyandırmak.

Bu istek devamlı sizden giderse ya da devamlı bunu hissettirirsen seni bir daha görme arzusunun nasıl uyandıracaksın, devamlı görüşürsen, devamlı ona istediğini verirsen, devamlı iletişim kurarsan ve bunların hepsini sadece sen yaparsan karşındaki insan hangi ara kavuşma isteği duyacak tabi bunlar bir yana cepte olduğunu farkında olmayan da varsa yine kaçıranlar için dersimizi okuyabilir.

Bakımlı Ol

En çok görünen iki durum vardır. İnsanların kendine bakmayı bıraktığı haller. Bunlardan birincisi eğer ki İstediğini elde etmiş olursa rehavete kapılıp bırakırsın kendini, nasılsa artık benim, nasılsa beni böyle kabulleniyor, nasılsa beni böyle istiyor deyip salarsın kendini ya da ikincisi ayrıldıysan, mutsuzsan, enerjin düşükse sallarsın kendini bırakırsın kendine bakmayı. Oysa en önemli şey şudur.

O bakım yapılacak bakımdan ne anlıyorsan. Saçın sakalın, kişisel temizliğin, giyimin kuşamın, yediklerin, içtiklerin, kilon her şey dahil buna durum ne olursa olsun bir dakika bile vazgeçme bakımlı olmaktan.

İş yorgunluğu geldin eve çektin pijamalarını tüm hafta sonu evdesin olabilir dinlen tabi ama ertesi gün kalkmışsın yataktan saç baş dağılmış hiçbir şey yapmaya halin yok üstüne giydiği tişörtte sabah içtiğin çayın lekesi dizleri çıkmış eşofmanın görüntüsü bunlar ilk başta seni mutsuz eder.

Kendi kendine olan güvenini zedeler ne yapacağız hocam evin içerisinde takım elbise ile topuklu ayakkabılar ile mi gezeceğiz diyen olacaktır içerisinden. Hayır ona da gerek yok ama en azından aynaya baktığın zaman yılgın çok kötü gözüken bir sen görme baktığın zaman aynaya hoş gözüküyorum diyebileceğim bir halde ol. Çünkü önce iş kendini beğenmenden geçiyor.

Sen kendini beğen ki başkaları da seni beğensin. Kendinin farkına var sonuçta karşındaki insan bir şekilde seni beğenmiş seninle ilgilenmiş ve hayatına girmiş bunu kullanmaya, bunu devam ettirmeye odaklan. Kendini asla salma yalnızken bile salma bu senin için bir kural olsun

Bir Duruşun Olmalı

Türk edebiyatının önemli isimlerinden Cahit Zarifoğlu’nun sözleri ile devam edeceğim burada ki maddeye. Bir duruşu olmalı insanın. Bir Bakışı, bir anlayışı, bir aşkı, bir davası olmalı işte.

Tam da bu aslında olması gereken en önemli konulardan biri bir duruşunun olması, eğer ki bir bakış açın yoksa bir fikrin yoksa, savunduğum bir değer yoksa sıradan bir insansındır. Sıradan kişiler, özlenmez, merak edilmez, ilgi çekmez.

Karışmasın ama davası olması bakış açısının olması derken bir siyasi Parti’nin savunuculuğundan bahsetmiyorum ya da bir futbol takımının taraftarlarından bahsetmiyorum.

Yaşamı sevmek, hayatı sevmektir duruş örneğidir mesela sokaktaki bir hayvanı sevmek onu korumakta bir davadır aynı zamanda ve bunların hepsi kendini geliştirmekle olur ancak sıradan olmak yerine bir şeyler öğrenmek kendine bir şeyler katmak seni birkaç basamak üste çıkartır.

Peki özlenmekle ne alakası var diyenler olacaktır şifre kelimeleri bir kez daha tekrar edelim o zaman. Kavuşma isteği, tekrar görme arzusu, iletişimi isteme. Bunlar illa fiziksel mi olmalı sizce illa yüzünü görme vücuduna sarılma cinsel arzu olmalı. İnsan konuşmayı, tartışmayı, bakış açısını öğrenmeyi, derine inmeyi bir şeyler kapmayı isteyeceği insanları da arzular.

Farkındaysanız bakımlı olduk, fiziksel ve görsel olarak bir yerlerdeyiz zaten ama yetmez sadece bunlarla kalırsan cinsel Arzu’dan öteye gitmez o yüzden sevgili dostlar duruşunuzun olması çok ama çok önemlidir.

Pozitif Ol Enerjik kal

Yanlış bilinenler den bahsedeceğim önce şimdi çok mutlu gözükmeyim de ondan ayrıldığıma seviniyor zannetmesin, şimdi dışarıya çıkmayayım da başkasıyla görüşebilir diye boşuna kıskanmasın, şimdi şu paylaşım yapayım da ne kadar üzgün olduğumu görürsün belki gece ilerleyen saatlerde üzülme diye mesaj atar. Bu örnekleri çoğaltmak mümkün arkadaşlar hiçbir şey enerjinizi düşürmemeli hiçbir şey olumsuz düşünmeye itmemeli. Her zaman şunu söylerim yılgın enerjisi düşük insanlar tercih edilmeyen insanlardır.

Her yerde böyledir bu iş görüşmesine böyle yılgın enerjisi düşük gidersen eğer o işi alamazsın hiçbir zaman. Çünkü insanlar taze kan olarak görmek isterler iş alacakları insanı ya da bazen şöyle sohbetler duyarsınız ya falanca arıyor şimdi telefonu açarsam.

Bütün enerjimi emecek negatiflikleri ile rastlamışsınızdır bu tarz sohbetlere o sebeple o enerjinin hiçbir zaman düşük olmamalı. Hatta o enerji herkesten yüksek Bu bir kez daha hatırlatayım şifre kelimeleri ulaşılmaz bir şeye karşı istek o enerjiden faydalanmasını sağlamak belki de.

Sosyal Medyayı İyi Kullan

Ayrılık sonrası sosyal medyanın nasıl kullanılacağına dair uzun uzun örnekler paylaştık hatta çok yakında ilişki esnasında sosyal medyanın nasıl kullanılması gerektiğini anlatacağım bir makale de olacak çünkü arkadaşlar bu sosyal medyanın kullanımı konusunda çok büyük yanlışlar yapıyorsunuz.

Şimdi az önce saydık bir sürü madde sosyal medyanızı kullanırken bunları göstermek isteyeceksiniz haliyle güçlüsün, bakımlısın, pozitifsin çok güzel bunları sergilenen gerekiyor ama standartları bozmadan. Bakın bazen şu hataları yapıyor insanlar.

Bizzat gözlemliyorum kendi instagram adresin de kendi arkadaşlarımdan her gün bir yerde sabah kalkıyor kahvaltı ediyor bir parkta böreğini yiyor kıymalı, çünkü gösteriyor sağ olsun, öğlen starbucks’a kahvesini içiyor Latte yağsız sütlü kremasız, akşamüstü köpeğin yürüyüşe çıkartıyor bu alışkanlıklarını gösteriyor sonra bir alışveriş merkezindeki ayakkabı alıyor siyah renk çünkü anket yapıyor soruyor kahverengi mi siyah mı diye, akşam arkadaşlarıyla dışarıya çıkıyor bir şeyler içiyor gece bir mekana gidiyor, yeni ayakkabısını giyiyor çok şık gözüküyor geceyi kaçta bitiyor gece yatağı kaçta giriyor her ayrıntısını biliyoruz.

Bir de bunu tam tersi var özlesin diye tepki vermiyor ölüyor merakından hikayelerine bakmıyor yaşadığına dair hiçbir tepki yok böyle olursa yazacağını düşünüyor çünkü.

Arkadaşlar vur deyince öldürmeyin standartların dışına çıkmayın göstermek isteyeceksin güçlü olduğunu bakımlı olduğunu tabii ki ama abartırsan karşı tarafa hiçbir merak unsuru uyandırmazsan bir anlamı yok sosyal medyayı yoğun kullanmakta çok tehlikeli her dakika profil resmi değiştirme mesela birkaç hafta kullan işi gücü yok mu bunun yahu bile bununla oynuyor demesin karşısındakiler normalde haftada bir tane fotoğraf yüklüyorsan her gün günde 10 tane resim yükleme mesela.

Bu bir sorun varmış gibi gösterme kendisini çok fazla göstermeye çalışıyor ilgi çekmeye çalışıyor denmesin sosyal medyanı iyi kullan.

Egona Teslim Olma

Yapman gereken şeyleri abartma onunla yani özlemesini istediğiniz kişiyle iletişiminizi asla bozmayın sınırlandırırsın belki kabul cepte gözükmek adına aldığın önlemleri çoğaltırsın bu da makul hemen ararsa açmayın mesela hemen mesaj atarsa Cevap vermeyin ama kaba biri de olmayın aradıysa bir şekilde beni aramışsın diye geri dönün mutlaka bir şey yazdıysa işim vardı görmedim ya da cevap verecek vaktim yoktu kusura bakma diye dönüş yapın.

Mesela bunu neden bir madde olarak koydum ondan bahsedeyim öncelikle kaçan kovalanır kısmını yanlış anlıyor bazı insanlar karşınızdaki kişiye değersiz gibi davranırsanız o kişi size ulaşılmaz olarak görmez, sizi özlemez sizin sıcaklığınız olmalı sizin bir enerjiniz olmalı.

Çok abartmadığınız sürece iletişimde kalmanızın hiç bir sakıncası olmaz burayı biraz genelliyorum farklı varyasyonlar olabilir mesela ayrılmış olabilirsiniz, hiç bir iletişimimiz kalmamış olabilir, engellenmiş engellemiş olabilirsiniz bunların hiçbiri size uzaktan bakmadı anlamına gelmez. Saydığımız maddeleri abartırsanız sizi özlemesini bir yana size karşı soğumasına bile sebep olabilirsiniz.

Şimdi şöyle şeyler geliyor yorumlar kısmına sosyal medya hesaplarıma ilişkiler hep bu kadar zor mu? illa hep bir taktik mi yapmak gerekir, içimizden geldiği gibi davranamaz mıyız.

Ben de size şöyle bir karşılık vereceğim saydığımız maddelerin çoğu taktik değil yanlış yaptığımız bazen burnumuzun dibinde olup göremediğimiz çukura tekrar düşmemek için aldığımız önlem bir duruşun olması, bir bakımlı olmak bir sosyal medya hesabına abartmadan kullanmak sizce bir taktik olabilir mi?

Pozitif olmak, enerjik olmak sana bir şeyler katmayacak mı? Lütfen buradan bakın olaya. Bir de kendinize bunları yaptıktan sonra uzaktan bakın gerçekten güzel, güçlü, Çekici, bakış açılı ve ilgi çekici durmuyor musunuz. Böyle gözüken biri gerçekten herhangi birinin ilgisini çekmez mi sizce bu dediklerimi yapın emin olun.

Belki yıllar sonra kendinize ne kadar çok şey kattığını gördükten sonra bugün 10 dakika ayırıp bu listeyi okuduğunuz için bana ve kendinize teşekkür edeceksiniz. Listeyi bitirmeden bir sorun var. Onun size özlemesi için yaptığınız hata olan başarılı olan herhangi bir madde varsa yorum kısmında bizlerle paylaşın.

Yorum Yap