1. Ana Sayfa
  2. Kadın

Erkekleri Etkilemenin Yolları – Aşk Etmenin 6 Yolu

Erkekleri Etkilemenin Yolları – Aşk Etmenin 6 Yolu
+ - 0

Erkekleri etkilemenin yolları neler bundan bahsedeceğim sizlere bu konuda inanılmaz çok yorumlar var etrafta kesinleşmiş bilgi sanılarak kulaktan kulağa dolanan maddeler var ama şu gözden kaçırılıyor.

Zevkler, renkler, etkileyen unsurlar, kriterler herkese göre farklılık gösterebilir bir sohbette erkek diyor ki… Vallahi hanımlar erkekleri etkilemenin yolları şunu şunu yapın, evet onun gibi bir erkeği etkilemek isterseniz yapın. Çünkü etkileyeceğiniz kişi ancak öyle biri olur.

Bir kız geliyor diyor ki vallahi hanımlar erkeklerin aklı belden aşağıya çalışır giyin dekolteyi ve mini eteği görün etkiyi. Evet onun etkilemek istediği hedef kitleyi tercih ediyorsanız öyle yapın. Ama ben bugün mümkün olduğunca size genel olarak erkeklerin etkilendikleri ya da uzaklaştıkları maddeleri anlatacağım.

Sonuçta ben de bir erkeğim tabii ki kendi yorumlarımı da katmaya çalışacağım ama gözlem yapmayı insanlarla konuşurken bilgi toplamayı seven biriyim. Bu sebeple anlattıklarıma genel gözlemlerimi de katmış olacağım size ise mantığınızdan süzmek kalacak.

Çünkü ben her zaman şunu söylerim mantığınız dan geçmeyen hiçbir şey uygulamayın hadi başlayalım bakalım. Bir erkeği nasıl etkilersin? Erkekleri etkilemenin yolları.

Erkekleri Etkilemenin Yolları

Erkekleri Etkilemenin Yolları

Etkilendiğinizi Göstermeyin

Erkekleri etkilemenin yolları: Şimdi şöyle bir durum vardır dostlar insan karşındaki kişiyi ikna ettiğinde elde ettiğinde etkilediğinde bir rehavete girer bir özgüven oluşur kişinin kendisinde bir rahatlama gelir ve gevşer hırsının azalmasına sebep olur. Haliylen verdiği emek azalır, hatta genelde kadınların en fazla dert yandığı konu çıkar ortaya elde ettikten sonra soğudu ya da istediğini aldı uzaklaştı.

Buradan yola çıkarak birini etkilemek istiyorsak karşımızdaki kişiyi rehavete sokmamız gerekiyor. Etkilendiğini belli edersen etkileme şansın azalır. İki tarafta etkilendiyse bırakalım akıp gitsin. Aşk olsun meşgulsün ne diye çomaklıyorsun işi işi tamam dostlar öyle olsun. Ama şunu unutmayın.

Siz kadınsınız bırakın bir ağırlığınız olsun, bırakın önce karşı taraf belli etsin bakın samimiyetine, bakın istikrarına bakın ki… Aman yavrum sen ne tatlı şeysin akşam bana gitsek mi tadında bir avcı erkeğin avı olmayın zaten duygular karşılıklı ise akar gider sözün özü sevgili hanımlar.

Eğer ki bir erkeği etkilemek istiyorsanız etkilendiğinizi belli etmeyin. En azından karşınızdakinin duygularından emin olana kadar.

Göz Teması Kurun

Erkekleri etkilenin yolları: İletişimler de göz teması kurun. Özellikle birebir görüşmelerde ve iletişimler de geçerli olan bir madde olacak çok ihmal ettiğimiz bir şey, bazen yanlış yaptığımız bir şey bir erkeği etkilemek istiyorsanız mutlaka gözlerinin içine bakın. Tabii ki konuşurken adamın gözün içine bakacağız başka nereye bakacağız demeyin, o gözler rahat durmuyor ve işin kötü yanı fark ediliyor. Adam konuşuyor karşısındaki gözler devamlı oynuyor.

Burnu da biraz büyük ama neyse sorun yok, dişlerini düzenli fırçalıyor iyi bari, dudağında uçuk mu çıkmış acaba dudaklarını kemiriyor, saçlarını yanı kırlaşmış, a telefona bildirim geldi, ay yan masadaki kızın giydiği şeyi geçen ay sipariş edecektim bedeni kalmamıştı tüh.

Durmuyor göz dursa bile bir dakika sonra tekrar dağılıyor ya da konuşurken heyecandan belki alışkanlıktan başka yerlere kayıyor olsa gözlerinin içine bakmak kadar etkileyici bir hamle yoktur hem dikkatinizin onda olduğunu gösterirsiniz hem de gözden göze geçen bir elektrik alışverişine fırsat verirsiniz.

Diğer yandan yapılan araştırmalar göz göze bakışmalar da hayranlık, güven, istek duygularının arttığı ortaya koymuştur yani sevgili hanımlar bir erkeği etkilemek istiyorsanız kendinize çekmek istiyorsanız göz temasını ihmal etmeyin.

Tabi burada şu çıkıyor ortaya yan yana değilsek sosyal medyadan ya da mesajlaşarak iletişim kuruyorsa o zaman da bir an önce o iletişimi gerçeği taşımanızı öneririm.

Uzak mesafe ilişkisi değilse tabi çünkü sevgili hanımlar göz göze gelinmeden sanallıktan çıkmadan etkileyeceğiniz kişide hep bir eksik şeyler kalacaktır tabi aynı zamanda sizde de.

Güçlü ve Özgün Gözük

Güçlü özgün gözükün ama abartmayın. Erkekleri etkilemenin yolları; İnce çizgileri olan bir maddeden bahsedeceğim dostlar herkesin farklı zevkleri vardır dedik. Kimisi tuttuğunu koparan kadınları etkileyici bulur bazısı kül kedisi gibi cesaretli ve hayallerinin peşinden giden bir kadını etkileyici bulur.

Ama genel yorumun hayatı sadece sevgilisi ve ilişkisinden ibadet olarak gören bununla yatıp kalkan kadınları çekici bulmaz. O yüzden yağmurda ıslanmış dışarıda sahiplenilmeyi bekleyen küçük kedi yavrusu imajının yanına bile yaklaşmayın çalışan, üreten, düşünen, yorumlayan, fikirleri olan bir kadının imajı her zaman daha iyidir.

O yüzden eğer ki bir erkeği etkilemek istiyorsanız güçlü bir kadın imajından asla çıkmayın artık dönem değişti güçlü kadınlar ilgi çekiyor. Özgün olan, düşünebilen, espri yapabilen, espriden anlayan kadın ilgi çekiyor. Çünkü güçlü kadın erkeği gelişime itiyor. Erkeğin daha iyi olması için çaba sarf etmesi gerektiğini hissettiriyor.

O yüzden bir erkeği etkilemek istiyorsanız ileride ona bağımlı onun sözünden çıkmayan ilgisine muhtaç gibi gözükmekten kaçının tam tersi kendi ayakları üzerinde duran bir kadın görüntüsünde olun yaşayacağınız ilişkiyi bir paylaşım olarak gördüğünüz gösterin ama parantez olarak da söyleyelim abartmayın. Gücü abartırsanız ve karşınızdakini ezmeye çalışırsanız. Bu sefer de karşınızdakini kaçırmış olursunuz.

Emek Harcatın

Arzulanan kadın nasıl olunur? Diye bir liste hazırlamıştım yıllar öncesinde o listeyi de ayrıca okumanızı öneririm. Burada sadece bir madde haline getireceğim ama önce mantığını anlatacağım. Erkekleri etkilemenin yolları; Ne diyorduk mantığımıza uymayan hiçbir şey yapmıyoruz diyorduk.

Uğraş gerektirmeyen kolay elde edilen şeyler değersizdir değersiz görülür. İnsanların bir çırpıda gözden çıkardıkları şeyler olur genelde bunlar hatta birkaç yerde bunun örneğini vermişimdir. Piyangodan ya da bahis’den falan kazanılan paranın böyle hızlıca harcandığında falan şahit olmuşsunuzdur en büyük sebebi uğraş verilmeden elde edilmesidir.

Buradan yola çıkarak bizler için uğraş vermesini sağlamamız gerekiyor. Bu nasıl olur peki kolay elde edilmeyerek olur uğraşması emek harcaması için imkan sağlayarak olur her şeyi hazır şekilde servis etmeyerek olur en çok yapılan hatadan örnekle gideceğim.

Akşam işin var mı? Görüşelim mi? Ya da hafta sonu izin günü pat mesaj. Hadi görüşelim? Ben bu yaklaşıma çok kızarım mesela neden son dakika? Neden bir gün öncesinden değil? Hafta sonlarının müsait olacağı az çok belli neden o gün gelince son dakika davet?

Bakın ani gelişmiştir her zaman yapmıyordur falan olabilir. Ama genelde bu kadar iyi niyetli olunmuyor. Şimdi hata dedik ya hemen olur deniyor ne oluyor hazıra alışıyor. Emek vermesine gerek kalmıyor. Oysa cevap basit ya ben hafta sonlarımı genelde çok öncesinden planlarım ama başka bir zaman görüşelim mutlaka ne yapıyorsun diyorsun ki önceden program yap.

Bana önceden haber ver uğraş biraz emek harca her şey pat diye senin istediğin zaman olmayacak demektir bu. Bir de şu hata var… Görüşelim mi? Ya programım var ama yarın müsaitim yok ben bugün çıkmak istemiştim. Tamam akşam olsun benim işim uzun sürmez zaten, yok yok boş ver başka zaman… Tamam tamam bekle ben bir iptal edebiliyor muyum bir bakayım bitti.

O kişi sana emek göstermez artık yani sevgili hanımlar bırakın karşınızdaki kişi sizin için emek harcasın her şeyi önüne servis etmeyin. Çünkü birini etkilemek ve değerli olmak istiyorsanız karşınızdakini biraz çalıştırmanız gerekiyor.

Sıkıştıran Sorular Sormayın

Erkekleri etkilemenin yolları: Sıkıştıran sorular sormayın. Önemli bir nokta ile devam edelim özellikle erkekler fazla açıklama yapmayı sevmezler hele istemediği ya da gerildiği konuların etrafında dolanmasından hoşlanmazlar. Rahatsız olduğu bir ortam olursa hızlıca kaçmaya bakarlar buradan yola çıkarak erkeği sıkıştıracak girişimlerde bulunmak ciddi bir hata olacaktır.

Tanışalım etkileşim olsun derken kaçmasıyla son bulacak adımlar olacaktır. Önceki ilişkin neden bitti? Ee anlatsana Hakan biraz neden evlenmedin bu yaşa kadar, peki Hamdi çocuk olayına ne diyorsun böyle bir sürü küçük küçük Hamdiler dolaşır etrafta baba baba diye, ne diyorsun bu duruma.

Eee Hesabı alabilir miyiz… Şekilde tepkiler görürsün. Bir de kötü bir imaj çizmiş olursun… Şimdi bunlar ciddiyete yönelik ilişki soruları diğer konular daha da riskli. Neden hala ailenin yanında kalıyorsun yalnız yaşamayı düşünmedin mi? Üniversitenin neden o bölümü okudun, neden bu işi yapıyorsun, bu işteki kazancın seni tatmin ediyor mu? Sorulmuyordur zannediyorsunuzdur belki ama neler duydum neler.

Bunlar yada benzeri sorular erkeklerin kaçmasına sebep oluyor. Etkilense bile soğumasına sebep oluyor kaç masa bile Oflamasına puflamasına sebep oluyor bedenen orda olsa da ruhunun yanınızda uzaklaşıp ertesi gün oynanacak maça gitmesine sebep oluyor o yüzden bir erkeği etkilemek istiyorsanız gidecek ya da sıkıştıracak sorulardan uzak durmanızı öneririm.

İlgili Olun Ama Gizemi Koruyun

Sevgili dostlar bana en çok gelen soruların başında şu oluyor. Tamam biz bu dediklerinizi yaparsak ya da onun bunun dediklerine bakarsak bir ukela tavır sergilemiş oluyoruz. Karşımızdaki kişi de bizden kaçıyor haliyle ya da uğraşmıyor diğer alternatiflere yöneliyor çok haklı bir soru. Çünkü sınırlar güzel çizilmiyor abartılıyor sevgili hanımlar bir erkeği etkilemek istiyorsanız.

O kişiyi ilginizi de göstermek durumundasınız bir şeyler sunmazsanız size olan ilgisi kısa bir hayranlıkla kalabilir ya da korkup kaçmasına sebep olabilir. Ben her zaman şu bakış açısında olmanızı öneririm sizin ilgilendiğinizi bilsin ama hayranlık ilgisini yoksa normal medeni iletişimde bulunan bir kadın ilgisi mi? Bunu bilmesin! Özellikle başlarda.

Bazı şeylerden emin olamazsa ancak daha önce söylediğimiz emeği harcar düşünür, arkadaşlarına sorar, fikirler alır, söylediğiniz sözlere, yaptığınız hareketlere anlamlar yükler bu ayrıca hep olması gereken bir şey değil devamlı saklamanız gereken bir durum değil.

Karşı tarafın samimiyetine inanana kadar öyle ya da böyle sizin de o kişiye karşı elektriklenme bir çekim yaşadığınızı bilsin ama miktarını bilmesin işte o zaman hem korkutup kaçırmamış olursunuz hem de ukala ve yanına yaklaşılmaz biri gibi durmamış olursunuz. İstediğiniz kişiyi etkilemeniz ve kendinize çekmenize dileklerimle tekrar görüşene kadar kendinize göz kulak koluna hoşçakalın.

 

Yorum Yap