1. Ana Sayfa
  2. Kadın

Manipülasyon ile Erkeği Kendine Bağlamanın Yolları

Manipülasyon ile Erkeği Kendine Bağlamanın Yolları
+ - 0

Bugün size Manipülasyon ile erkeği kendine bağlamanın yollarından ve manipülasyon ile erkekleri aşk etmenin taktiklerini vereceğim. Öğreneceğiniz on Manipülasyon tekniği ile karşınızdaki sizin yanınızdayken duygusal olarak

zayıflayacak sizin sesinizi duyduğunda kalbi deli gibi atmaya başlayacaktır.

Manipülasyon ile Erkekleri Aşk Etmenin Yolu

Duygusal olarak zayıfmış gibi davranmak.

Erkeğine aşık bir prenses rolü oynayıp geri çekilmelisiniz.

Böylece karşınızdaki erkek size sahip olduğumu zannedecek ama aslında kontrol sizde olacaktır. Zayıfmış gibi gözükmeniz insanların sizi zararsız olarak görmesine ve duygusal olarak üzerinize gelmemesine neden olacaktır.

Böylece sizin onların Manipüle etmenize karşı hazırlıksız yakalanacaklar. Zayıf görünmenizi erkeğin “Bak mesajlarıma anında cevap veriyor. Bensiz yapamaz. Bu kız benim cebimde.” diye düşünmesine neden olur. Fakat sonradan sizin geri çekilip ortadan kaybolmanız.

Erkeğin: “Ben bu kadar sahiptim. Şimdi ise sahip değilim.” diye düşünmesine neden olur. Bu durum birinin yaşarken değerini

bilmemiz. Ama öldüğünde değerini anlamamıza benziyor. Bu taktik ile Erkek ilişkiye yatırım yapmaya başlayacaktır. İlişkiye ne kadar çok yatırım yapar ise; o kadar çok sizin peşinize düşecektir.

Tahmin edilemez olmak.

Bunun anlamı sizden beklemedikleri tepkileri vermenizdir.

İki tarafınız olmalı. Bir karanlık, bir aydınlık taraf.

Onları ayakta uyutacağız. Örneğin, mesajlarına anında cevap verirken bir anda cevap vermemeye ve görmezden gelmeye başlıyorsunuz.

Ya da iyi davranırken bir anda ona bağırıp kavga çıkartıyorsunuz Böylece kafaları karışacak ve sizi anlamaya çalışacaklar. Erkekler olarak birinden etkilendiğimizde onu yanlış bir şey söyleyerek kırmaktan veya kaybetmekten korkarız. Sizin hareketlerinizi tahmin edemediğimizde rahatlayamıyoruz. “Acaba beni seviyor mu?”, “Acaba onu mutlu edebiliyor muyum?” diye düşünüyoruz.

Her şey güzel giderken, bir gün bizi eleştirme ve buluşmaları iptal etmeye başlayıp. Ertesi gün ise hiçbir şey olmamış gibi normal davranmalısınız. Erkek: “Yarın ne olacak?” diye düşündüğünde aklında Hep siz olacaksınız. İlk maddede zayıf bir prenses oynayıp sizden hoşlanmasını sağladınız.

2’nci maddede ise: akıllarını karıştırıp ileride oyunlar oynayacağız bir zihin yapısı oluşturuyorsunuz.

Aşılama

Sizi etkilemek için gereken erkeklikten yoksun olduğunu ima etmelisiniz. Örneğin, birinin omzuna dokunursunuz Ama bu onların canını acıtmayacaktır. Fakat kişinin omuzunda bir yara var ise; dokunmanız canlarını acıtır. Sert bir şekilde dokunmanız bile gerek yok. Ufacık bir dokunuş bile canını acıtma yetecektir.

Erkekler için yaranın anlamı güvensiz hissetmektir. Güvensizlik ise; içlerinde bastırdıkları ‘yeterince erkek olamadıkları’ duygusudur. Aşılama doğru yapılır ise;

Erkeklere güvensiz hissettirir. Ve sonuç olarak Size layık olduklarını kanıtlamak için çaba harcarlar.

Çaba harcadıkça size daha çok aşık olurlar. Peki aşılamaya nasıl yapacaksınız? Mesela, sevgiliniz çok dağınık biri ise; “Ben düzenli erkeklerden hoşlanırım. Sen çok dağınıksın.” deyip hemen konuyu değiştiriyoruz. Onlara tepki gösterecek fırsatı vermemelisiniz.

Amacınız erkeğin bilinçaltına yetersiz olduğunu aşılamak. Böylece daha kolay zihinlerine ele geçirip. Onları size aşık erkekler haline getirebileceksiniz.

Ona iltifat etmek.

Fakat sadece bir iltifat değil. Ona zayıf olduğu şeyler üzerinden iltifat etmelisiniz. Ona uğraştığı bir konu hakkında iltifat ederseniz, egosunu tatmin etmiş olacaksınız.

Böylece senin yanınızda daha mutlu hissedecektir. Önemli olan kimsenin fark edemediği konularda ona övmenizdir. O zaman kendini her kötü hissettiğinde hep sizin yanınıza koşacaktır. İşler kötüye gittiğinde, Yalnız sizin onu anladığınızı düşünecektir. Bir karar almadan önce sizin onayınıza ihtiyaç duyacaktır.

Diyelim ki, erkek arkadaşınız Vücut geliştirmeye başladı. Daha kasları belirginleşmese bile ona; “Çok iyi gittiğini ve onun kaslarına bayıldığınızı” söyleyin veya “sevgiliniz gitar çalmaya başladı” diyelim. Ne kadar kötü çalsa da onun müziği ne katlanıp sonrasında harika olduğunu söyleyebilirsiniz. Örneğin, sevgiliniz yeni bir ceket aldığında bunu ilk Siz Fark edin ve çok yakıştığını söyleyin.

Onu başkaları ile karşılaştırın.

Onu diğer erkeklerle karşılaştırdığınızda sizi nasıl daha fazla sahipleneceğini göreceksiniz. Onu kıskandıracak ve sizi algılamasını arttıracaksınız. Böylece Gözlerinde çok daha çekici bir hale geleceksiniz. Örneğin televizyonda dizi izlerken yakışıklı bir erkek gördüğünüzde “Of ya! Çok yakışıklı! Bayılıyorum bu adama” deyin.

Başka erkekler hakkında konuştuğunuzda yanınızdaki erkek: “Hey! Ben yakışıklı değil miyim?” diye düşünecektir. Bir ödüle sahip olmak önemli değildir. Önemli olan başkaları yerine o ödüle sahip olmaktır. Onları bir rekabetin içine çekerek sizin için savaşmaları sağlayacaksınız.

İlişkideki engelleri oluşturan kişi olmak.

Erkeğe her şeyi altın bir tepside vermeyin. Size ulaşması kolay olmamalıdır. Aranıza engeller koyarak güce sahip olacaksınız. Engeller oluşturmak kısaca “Hayır” demektir. Mesela ona “Bana bebeğim deme!” dediğinizde, ilişkideki Üstün taraf siz olacaksınız.

Eğer ilişkide kontrolü kaybettiğinizi hissederseniz; engeller oluşturun. Ayrılmak istediğinizi belli ederek veya onu arkadaş bölgesine koyarak engeller oluşturabilirsiniz. Bir başka yöntem ise onu engellerle başbaşa bırakmaktır. Mesela, erkeğin yoğun olduğunu bildiğiniz bir günde onunla buluşmak istediğinizi söyleyin.

Sizin için fedakarlıkta bulunup, yanınıza geldiklerinde değeriniz artacaktır. Ya da başka arkadaşlarınız varken onun yanında davet edin. Böylece onu: “Acaba, nasıl baş başa kalabiliriz?” diye düşünmeye zorlayacaksınız. Bizi duygusal, fiziksel ve parasal konularda zorladığınızda şöyle düşünürüz: “Karşımdaki kadın için bu kadar çok çaba sarf ediyorsam; Bu kadın kesin değerli olmalıdır.”

Gerçek hayattaki size aşık olmuyoruz. Zihnimizde yarattığımız kadına aşık oluyoruz. Bu yüzden size ulaşmak için açtığımız her engel bizi size daha çok bağlıyor.

Bilinmezlik Yaratmak

Bilinmezlikler yaratarak erkeği umutsuz ve korkmuş hissettirmektedir. Bilinmeyen şeyler şifre korku yaratır. Sizin hakkınızda daha çok düşünmesini sağlar. Erkekler sizi hayal etmek istiyorlar onları bu şansı verin. Tam olarak ‘kim?’ olduğunuzu onlara göstermeyin.

Sizin hakkınızda ne kadar az şey bilirler ise, size o kadar çok saygı duyarlar. Çünkü sizi çözemediler Sizi tam çözdüklerinde ise; Artık onların gözünde sıradan bir kadın olacaksınız. “Bana çok iyi geliyorsun.” deyip sonra sizi terk ettiklerinde şaşırmayın.

Yakınlaş ve geri çekil.

Erkeğe yakınlaş ve seni arzulamasını sağla. Sonra geri çekil ve seni takip edişini izle. Örneğin evde beraber televizyon izliyorsunuz ve ona sarıldınız. Tam yakınlaşıp onu öpecekken

“Hadi dışarı çıkıp bir şeyler yiyelim.” deyin. Erkek o anda hazır bir şekilde Sizin onu öpmenizi bekliyor. Bir şeyi arzuladığımız zaman o şey karşı zayıf oluruz.

Örneğin bir çocuğa ödül vaat ettiğiniz de size itaat edecektir.

Erkeğin sizi arzulamasını sağlayıp, sonra: “Dur bakalım! Eğer dediklerimi yapmazsan sana çikolata vermeyeceğim.” dediğinizde gücü elinize geçireceksiniz. Ona yakınlaşarak ilişkinizi nasıl zevkli ve heyecan verici bir hale getirebileceğiniz gösteriyorsunuz.

Sonra bir adım geri atarak erkeği uzaklaştırıyorsunuz. Bu şekilde onun sizi daha fazla takdir etmesini sağlayacak ve sizinle daha fazla zaman geçirme arzusunu aşılayacaksınız.

Onun etrafını sarmaktır.

Onu kendi çevrenize sokun ve endişelerini yok edin. Hepimizin hayatında başımızı ağrıtan ve zorlandığımız şeyler vardır. Erkeği bunlardan uzaklaştırarak sizin yanınızda rahat bir ortam sunun. Zihnini Bir Aşk Çemberi ile sarın. Zevk verir iseniz; sizi takip edeceklerdir.

Sizin dünyanıza çekilerek kendilerine güvenli hissedecekler. Ve böylece size karşı zayıflayacaklardır. Çünkü sadece sizin yanınızda dışarıdaki hayattan uzaklaşarak arahatlayabilirler.

Onun yanında günlük hayatın stresinden, siyasetten veya sıradan konulardan sakın konuşmayın. Ona başarabileceği hedefler verin ve onu destekleyin. Ancak sizin yardımınızla başarılı biri olacağını düşünsün.

Görüşmediğiniz zamanlarda onu kışkırtın.

Örneğin farklı şehirlerde olduğunuzu düşünelim. Mesajlaşırken beraber neler yapabileceğinizden bahsedin. Ona kendi resimlerinizi bile gönderebilirsiniz. Erkeği kışkırttıktan sonra uzaklaşın. Bir süre ilgilenmeyin. Sonra tekrar mesajlar atıp kışkırtın.

Sizin yanınızda olmak isteyeceğiz. Ama bu imkansız olacak.

Bizi kışkırttığınızda, heyecanlandırdığınızda, iltifat ettiğinizde ve engeller oluşturduğunuzda hayal güçlerimiz çalışmaya başlayacaktır. Böylece sürekli sizi düşünmeye başlayacak ve takıntılı bir hale geleceğiz buradaki taktikler yüzde doksan dokuz işe yarayacaktır.

Fakat ne zaman ki oyun oynamayan Bir erkek ile karşılaşırsanız; bütün taktikleri çöpe atabilirsiniz. Doğru kişiyi bulduğunuzda her şeyi akışına bırakın. Aşkın damarlarınızda akmasına ve kalbinizin çılgınlar gibi atmasına izin verin. Ama unutmayın karşınıza çıkacak erkeklerin birçoğu sizi kullanmak için gelecekler. Bu erkeklere günlerini göstermelisiniz.

Yorum Yap