1. Ana Sayfa
  2. Erkek

Bir Kadını Kendine Nasıl Aşık Edersin 10 Manipülasyon

Bir Kadını Kendine Nasıl Aşık Edersin 10 Manipülasyon
+ - 0

İlk buluşma herkes için zor bir süreç hoşlandığınız kadını kendinize aşk etmek istiyorsunuz biliyorum. Eğer bir kadını kendine nasıl aşık edersin sorunuzun cevabını öğrenmek istiyorsanız listeyi sonuna kadar okumanızı tavsiye ederim. Hazırsanız başlıyoruz. Bu arada kadınları etkilemek için 15 liste daha hazırlamıştım mutlaka ona da bakmalısın.

Bir Kadını Kendine Nasıl Aşık Edersin 10 Manipülasyon

Sevdiğiniz bir kadın var ve ilk buluşmada onu etkilemek istiyorsunuz size aşk olmasını istiyorsunuz aslında arkadaşlar tamamen özgüven meselesi çok çok önemli sizler için bir kadını kendine nasıl aşık edersin? sorusuna 10 liste hazırladım bakın bu liste işe yaramıyorsa tabi kendinize güvenerek her şeyden eminseniz top sizden çıkmış demektir. Belki de kızın kafası karışıktır eski ilişkileri olsun yada diğer başka sıkıntılar o bakımdan hemen özgüveninizi sarsmayın ve lafı fazla uzatmadan sorumuza geçelim bir kadını kendine nasıl aşık edersin?

1- Karşınızdakine özel hissettirin.

Özel hissettirerek bir kadını kendine nasıl aşık edersin? Tutkulu bir şekilde kadının gözlerinin içine bakabilmeniz çok önemlidir. Shakespeare’in de dediği gibi “Gözler ruhun penceresidir”. Kadına tehlikeli olduğunuzu hissettirin.

Bakışlarınızla “senin aklını öyle bir başından alırım bir daha kendine gelemezsin.” Diyebilmelisiniz. Örneğin sadece gözlerinizle gülümsemeye çalışın. Bunun için gülümserken ağzınızın hareket etmediğinden emin olmalısınız.

2- Kadınlara değer verin.

giphy.gif?cid=e2a3cbdew4py9gli2vdecaappecl6wq8g3zwovch13168104&rid=giphy

Bir kadınla konuşurken düşünce biçiminiz şöyle olmalı: “Ben kadınlara değer veriyorum. Bu yüzden sadece kadın olduğun için değerlisin.” Burada kafanız karışabilir. Kadınları istemek ile kadınlara ihtiyacınız olması farklı şeylerdir. İstediğiniz şeyin ne olduğunu bilin.

Kadınları istiyorsunuz ve erkeksi davranarak onlara üstünlük kuruyorsunuz. Ona liderlik ederek sanki ona değer veriyormuşsunuz gibi gözükmelisiniz. Bu şekilde karşınızdaki kadın sizden etkilenecek ve size bağlanmaya başlayacaktır.

3-Kadının davranışlarınızı etkilemesine izin vermeyin.

giphy.gif?cid=e2a3cbdeo3m8h54uzj8du4g9vk2b8n9t0cpm31g4db40wk12&rid=giphy

Ne zaman ki bir kadın sizden hoşlandığını gösterse hemen onu kaybediyorsunuz. Adeta elinizden uçup gidiyor. Çünkü şöyle düşünüyorsunuz: “Yaşasın! Sonunda bir kadın benden hoşlanıyor.”

İşte problem burada başlıyor. Çünkü kız ilgisini göstermeye başladığında eski sıradan halinize geri dönüyorsunuz. Önemli olan kızı tavlamak değil, onu hayatınızda tutabilmektir. Sizi karizmatik yapan özelliklerinizi geliştirirken, sizi zayıf gösteren özelliklerinizi de saklamayı öğrenmelisiniz.

4- Gerçek kişiliğinizi saklayın.

Biliyorum bu yazının altına “kendiniz olun” diye yorumlar gelecektir. İzlediğiniz filmlerdeki karizmatik erkekleri düşünün. Sizce bu erkekler kendileri gibi mi davranıyorlar? Tabii ki de hayır. Bu oyuncuları bir bar çıkışında alkollü bir şekilde gördüğünüzde şaşırıyorsunuz değil mi?

Çünkü alkol yüzünden rol yapamıyorlar ve kendileri gibi davranmaya başlıyorlar. Böylece gerçek kişilikleri ortaya çıkıyor. Ve o karizmatik erkek uçup gidiyor. Örneğin, sabah kalktığınızda evdeki halinizi düşünün. Yüzünüzü yıkamaya giderken pis koktuğunuzun farkına varıyorsunuz. Aynadaki kendinize bakıp: “Bu nasıl bir tip lan?” diyorsunuz.

Sonra dışarıya çıkmak için hazırlanıyorsunuz. Parfümler sürüyorsunuz. saçınıza şekil veriyorsunuz. En güzel kıyafetlerinizi giyiyorsunuz. Kapıdan çıkmadan son bir kez kendinize bakıyorsunuz ve içinizden “Vay be! ne yakışıklıyım” diyorsunuz.

Tüm bunları yapıyorsunuz. Çünkü evdeki halinizle dışarıda sizi kimsenin beğenmeyeceğinin farkındasınız. Sizin gerçek kişiliğiniz evdeki haliniz gibidir. Bu yüzden “Kendiniz olun” diyenlere aldırış etmeyin.

5- Konuşurken basit cümleler kurmayın.

Bir erkeği karizmatik yapan en önemli şey diğer erkeklerden farklı konuşmasıdır. Bunun için de basit cümlelerden kaçınmanız gerekmektedir. Burada çok zekice ve çok anlamlı cümleler kurmaktan bahsetmiyorum. Örneğin birisi size “Nasılsın?” diye sorduğunda: “Pimi çekilmiş bir bomba gibiyim.

Patlamaya hazır ve sabırsız. Peki sen nasılsın?” Diyebilirsiniz. Karizmatik olmak için söylediklerinizin anlamlı olması gerekmez. Unutmayın! Ne söylediğiniz değil, nasıl söylediğiniz önemlidir.

6- Sıkılmış gibi davranın.

giphy.gif?cid=e2a3cbded9zclwc0rsvoypdanli9h2vd4m29q87vjjnoj3fj&rid=giphy

Karşınızdaki kadının sizinle ilgilendiğini anladığınızda sıkılıyormuşsunuz gibi hareketler yapın. Heyecanlanmadan sadece normal davranmaya çalışın. Uykunuzdan yeni uyanmış gibi kısık bir sesle konuşun. Size bir şey söylediğinde “Aa öyle mi?” diyerek ilgilenmediğinizi gösterin. Sessiz kalarak kadının daha çok konuşmasına izin verin.

Kadın komik bir şey söylediğinde kahkaha atmak yerine kısa bir süre gözlerinizle gülümseyin ve hemen ciddileşin. Böylece kadın sizin ne düşündüğünüzü tam olarak anlayamayacaktır. Acaba, onu seviyor musunuz yoksa sevmiyor musunuz? hoşlanıyor musunuz yoksa hoşlanmıyor musunuz? bilemeyecektir.

Sanki bir erkek arkadaşınızla konuşuyormuşsunuz gibi rahat davranmalısınız. Böylece kadınlarla çok daha iyi konuşmaya başlayacaksınız. İşin komik tarafı ise; bunun için hiçbir taktik uygulamanıza bile gerek yok. Sadece bakış açınızı değiştirmeniz yeterli olacaktır.

7- Bir kadınla konuştuğunuz zaman onun içerisindeki çocuğu görün.

Çünkü onu bir çocuk olarak gördüğünüzde bakış açınız da değişecektir. Karizmatik erkekler kadınlara “Bebeğim, yavrum, kızım, minik kuşum, prensesim” gibi şeyler söyleyerek hitap ederler. Böylece iki şeyi başarmış olurlar.

1- kadının ihtiyacı olan baba figürü gibi gözükürler.

2- davranışları daha otoriter ve yönlendirici bir hale gelir.

Örneğin ben bir kadınla konuşurken “Canım bugün seni çok mu yordular? Kıyamam ben sana. Çok mu çalıştın sen?” gibi şeyler söylerim. Burada anlattıklarım size komik gelebilir. Ama kadın psikolojisi üzerine araştırmalar yaptığınızda ne demek istediğimi daha iyi anlayabilirsiniz.

8- Zayıflıklarını bulun.

Bütün zayıflıklarımız küçüklüğümüzde yaşadığımız şeylerden gelir. Bu yüzden kadının çocukluğu ile ilgili bilgiler edinmelisiniz. Geçmişi ile ilgili bazı konulardan konuşurken kadının bir çocuk gibi davrandığını fark edebilirsiniz. Örneğin babası ile ilgili bir soru sorduğunuzda hemen konuyu değiştirmeye çalışıp: “Babamla aramız normal” gibi bir cevap verebilir.

Burada kadının ses tonuna ve vücut diline dikkat etmeniz gerekiyor. Geçmişi ile ilgili eksik kalan şeyleri bulmaya çalışın. Ailesinden yeterince sevgi görmedi mi? Ona sevgi gösteren babası olun. İçe kapanık bir çocuk muydu? Eğlenceli ve rahat tavırlar sergileyerek onun hep olmak istediği kişi olun.

Zayıflıklarını keşfettikçe onu daha kolay yönetmeye başlayacaksınız. Bana güvenin. Takıntılı bir kadın ile uğraşmak sandığınız kadar eğlenceli bir şey olmayacaktır.

9- Yakınlaşmaya çalışmayın.

Bırakın o sizi elde etmek için uğraşsın. Kadınlar erkekleri nasıl baştan çıkaracaklarını çok iyi biliyorlar. Fakat bunu yapmaları için sizin ona karşı isteksiz olduğunuzu görmeleri gerekiyor. Eğer size dokunursa siz de ona dokunarak karşılık vermeyin. Size iltifat ederse sadece gülümseyin ve konuyu değiştirin. Sizi elde edemediklerinde daha çok çaba harcayacaklardır.

Erkeklerin çoğu ilk buluşmada kadını mutlu etmek ve onu eğlendirebilmek için çaba harcarlar. Bu çok büyük bir hatadır. Kadından üstün olduğunuza inanın ve asla onu tavlamaya çalışmayın. Önemli olan kadının ne düşündüğü değil, sizin kendinizi nasıl gördüğünüzdür.

Böyle düşündüğünüzde etrafınıza yaydığınız enerji değişecek ve çok daha çekici bir erkek olabileceksiniz. Size çok kibirli ve sert olun demiyorum. Ama etrafınızdaki kadınları tavlamak için taklalar atan erkekler gibi de olmamalısınız.

10- Ayrıldıktan sonra hiçbir şey olmamış gibi davranın.

Onu aramayın. Eğer sizi ararsa açmayın. Kadın bir süre sonra size mesaj atacaktır. Kısa ve soğuk bir cevap verin. Tuhaf hissedecektir. Sanki birkaç gün önce görüştüğü kişi siz değilmişsiniz gibi düşünecektir. Böylece kadının yetersiz hissetmesini sağlayacaksınız. Aradan 1 hafta geçtikten sonra resminizi gönderin ve altına “Seni düşüyorum” yazın.

Bu sefer sevinecektir ve “Aaa yaşıyormuş, beni unutmamış.” diye düşünecektir. Tebrik ederim. Artık ilişkinin bütün kontrolü sizde. Aradan yıllar geçse bile ilk buluşmanızı asla unutamayacaktır.

Yorum Yap