1. Ana Sayfa
  2. Kadın

Erkekler Ne İster? 6 Madde!

Erkekler Ne İster? 6 Madde!
+ - 0

Erkekleri anlamak için onların bakış açısından hayata bakabilmek gerekir. Erkekler ne ister? Bu liste de sizlere erkeklerin davranışlarının arkasında yatan motivasyonları anlatacağım. Kısaca erkekler ne ister? Hemen yazıyorum.

1- Erkekler ne ister?

Erkekler ne ister

Bizi gerçek bir erkek gibi hissettiren bir kadın isteriz. Bu yüzden bir kavanozu kendiniz açabilseniz de bizden yardım istemeniz iyi hissetmemizi sağlayacaktır. İzin verin kapınızı biz açalım. Eğlenebildiğimiz kadınları hayatımızda isteriz.

Eğer sürekli ciddi konulardan bahseden biriyseniz sizden kaçıp kurtulmak isteriz. Benden iyisini bulur ve beni bırakır diye korkmak isteriz. Kıskanmayalım diye çaba gösterip, açıklama yapmanıza bile gerek yok. Kıskanmak ve kıvranmak isteriz.

2- Neden erkekler ilişkiden sıkılır?

Neden erkekler ilişkiden sıkılır

Erkekler rekabet isterler. Her zaman kazandığınız bir oyunu oynamak istemezsiniz. Size kolayca sahip olabilen bir erkek sizden sıkılacaktır. Sürekli onu sevdiğinizi söylemeniz mesajlarına anında cevap vermeniz veya her istediğinde yanına koşmanız iyi sonuçlar vermeyebilir.

İlk mesajı atmayın, 2 o aradı 1 ben arayayım yanılgısına asla düşmeyin. Anahtar kelime: çabayı erkek gösterecek. Size kötü davranın demiyorum. Ama bu kadar da kolay olmayın. Çünkü sizin için ne kadar çok uğraşırsak, o kadar zor vazgeçeriz.

3- Erkekler nasıl aşık olur?

Erkekler nasıl aşık olur

Erkekler aşkı fedakarlık olarak görürler. Aşk acı çekmemize neden olur. Çünkü zor olan şeyler acıyı da beraberinde getirir. Eğer kolay olsaydı buna aşk diyemezdik. Eğer yapmak istemediğimiz bir şeyi sizin için yapıyorsak size aşık olmuşuz demektir.

Bu yüzden erkekleri sizin için fedakarlık yapmaya zorlamalısınız. Örneğin sizin için paramızı harcamamız veya sizinle zaman geçirmek için çaba harcamamız. Erkek ucuz bir hediye alırsa veya hiç hediye almazsa memnuniyetsizliğinizi belli edin ve surat asın.

Eğer size değer veriyorsak şartlarımızı zorlayıp alabileceğimizin en iyisini almak isteriz. Çünkü hediye almak erkekler için bir güç gösterisidir. Fakat artık sizin için fedakarlık yapmaktan çekiniyorsak çoktan bir başkası için fedakarlık yapmaya başlamışızdır.

Sonuç olarak fedakarlık yapmayın, bırakın o yapsın. Mecbur kalmadıkça yemek yapmak, evini toparlamaya kalkmak, onunla görüşmek için fedakarlıklar yapmak veya çaba göstermek bir kadın için kesinlikle hatadır. İçinizden gelse de kendinizi tutun.

Çünkü böyle yaptığınızda bizi kafeslemeye ve kendinizi beğendirmeye çalıştığınızı düşünebiliriz. Böylece sizden uzaklaşırız. Unutmayın erkekler gördüklerine, kadınlar ise; duyduklarına aşık olur. Bu yüzden erkekler yalan söyler, kadınlar da makyaj yapar. Erkekler ruha aşık oluyor, ama gerçek değil, yansıtılan ruha.

4- Neden erkekler aldatır?

Sizi sevmemiz başka kadınlara aşık olmayacağımız anlamına gelmez. Özellikle eskiden kalbimizi kırmış olan kadınların geri dönmek istemesine karşı koyamayız. Mutlu devam eden ilişkilerde bile aldatmalar olabilir.

Çoğu defa başkalarından “çok seviyordum ama aldattım” sözünü duyabilirsiniz. Önemli olan her an aldatılabileceğinizin farkında olmaktır. Sorun sizde değil ki.

Sorun erkek doğasının avlanmak üzerine kurulu olmasındadır. Erkeğin aldatmasını engelleyecek tek şey ise; sizin için fedakarlık yapmaya hazır olmasıdır. Ama elde edebileceğimiz onlarca kadın varken geri kalan hayatımızı tek bir kadına feda etmek kolay olmayacaktır.

5- Erkekler kadınları nasıl manipüle ediyorlar?

Duymak istediğinizi söylüyoruz. Zeki bir erkek kadının ne istediğine bakacaktır. Mesela Evlenmek mi istiyorsunuz? Bu erkek kendi istedikleri hakkında konuşmak yerine sizin istedikleriniz hakkında konuşacaktır.

Kısacası “Senin istediklerini ben de istiyorum.” diyerek sizi kandırıyoruz. Böylece bilinç altınızda güzel bir imaj oluşturuyoruz. “İlişkiyi ağırdan almak istiyorum.

Çünkü senin hislerine değer veriyorum.” diyoruz. Farkında bile olmadan bize aşık olmaya başlıyorsunuz. Çünkü erkeğin ağırdan alması siz de bir beklenti yaratıyor. Acaba ne zaman beni arayacak? Acaba ne zaman beni sevdiğini söyleyecek gibi düşüncelere dalıyorsunuz.

Böylece erkeğe bağlanmaya başlıyorsunuz. Ama erkek size bağlanmıyor. Bu kadar kolay bir şekilde kadınların kandırılması sizi şaşırtabilir. Fakat kadınların zayıf yönü burasıdır. Eğer kendi fantazilerinizi kontrol edemezseniz karşınızdaki kontrol edecektir.

6- İyi erkekler neredeler?

Çoğu güzel kadın iyi erkeklerin hepsinin kapıldığını düşünür. Aslında iyi erkekler onlara yaklaşmaya korkarlar. Çünkü red edileceklerini düşünürler. Ret edilmemek için de mesafeli ve soğuk davranırlar. Ayrıca güzel olmak iyi bir ilişki için yeterli değildir.

Çünkü sıradan bir kadın kendisinden hoşlanacak bir erkeği arayacaktır. Güzel bir kadın ise sadece kendisinden hoşlandığı için onu sevmeyecek bir erkeği arayacaktır. İyi bir ilişki bulmak için kötü erkekleri terk edebilmek gerekiyor.

Eski ilişkilerinizde size kötü davranan erkeklerin davranışlarını hatırlamalı ve aynı davranışlarla karşılaştığınızda hemen terk edebilmelisiniz. Böylece iyi bir erkeğin hayatınıza girmesi için yer açmış olacaksınız. Son olarak bir erkeğin sizi sevmesini bu kadar umursayıp kendiniz olmak yerine sırf o sizi sevsin diye olmadığınız biri gibi hareket etmek zorunda değilsiniz.

Hayat bunun için çok kısa değil mi? Şu hayatta bir erkek sizi sevmezse eksik kalmazsınız. Fakat kendinizi sevmezseniz eksiksiniz demektir. Kendinizi sevin, kötü yanlarınızı elbette değiştirmeye çalışın ama yapmacık davranmayın. Bu bir erkeği size aşık etmeyecektir. Ama hayatta mutluluğa bir adım daha yaklaşmış olacaksınız.

Evet arkadalar listemizin sonuna geldik erkekler ne ister? Sorunuza umarım yanıt almışsınızdır. Erkeklere fırsatlar verin biliyorum çok güçlü olabilirsiniz bir çok sosyal aktiviteniz olmuştur çok gezmişsinizdir mutlaka onun yanında mutlu olduğunuzu onlara göstermeye çalışın.

Yorum Yap